AutoCapital atklāj, ko slēpj lietotu auto tirgus nozares specifika

Augusts 19, 2019

Katrs, kurš iegādājies auto, nākamajam spēkratam pievērš pastiprinātu uzmanību. Tieši tādēļ arī AutoCapital komanda veic rūpīgu darbu, iegādājoties jaunu auto papildinājumu savam automašīnu parkam. Pēc vairāk nekā 5 gadu pieredzes mazlietotu auto tirgū, AutoCapital komanda zina, ko vēlas klients un kādas ir viņam svarīgākās prasības pret automašīnu.

 

Pārbaudīts, salabots un ar garantiju

 

Lietota auto iegāde vienmēr var izvērsties riskanti, tāpēc AutoCapital, pirms katras automašīnas iegādes, rūpīgi pārbauda tās vizuālo un tehnisko stāvokli. Pārbaudes laikā tiek apsekoti mašīnas redzamie defekti kā korozija, stūres iekārta, ritošā daļa, bremžu sistēma u.c., savukārt tehniskajā pārbaudē tiek pieslēgts auto elektronikas pārbaudes rīks, kas palīdz konstatēt auto bojājumus un defektus, kā arī prognozēt turpmāko auto darbības laiku un resursus. Lēmums par mazlietota auto iegādi tiek pieņemts, ja konkrētajai mašīnai ir konstatēti mazas nozīmes un novēršami defekti. Vēlāk, kad jau visi defekti novērsti, tas pievienojas AutoCapital automašīnu tirdzniecības laukumam, kā rezultātā pie klienta auto nonāk jau pārbaudīts, salabots un ar izietu tehnisko apskati. 

 

Sakarā ar to, ka AutoCapital komanda rūpīgi pārbauda katras automašīnas stāvokli, automašīnu lielajiem agregātiem – dzinējam un kārbai – tiek dota garantija. Klientiem netiek liegta iespēja pārbaudīt automašīnu arī pie neatkarīga servisa speciālista vai sava cilvēka, kurš pārbauda vēlamo auto.

 

AutoCapital mazlietotu auto katalogā šobrīd var atrast vairāk nekā 70 pārbaudītas automašīnas cenās no 2000 līdz 7000 eiro, taču aptuveni 10 automašīnas tiek paralēli sagatavotas pārdošanai, kas vēlāk tiek pievienotas katalogam kā jaunums. Tajā atradīsiet labākos Audi, BMW, Volvo, Opel un Wolkswagen markas modeļus un to modifikācijas. Ar piedāvātajiem auto var iepazīties www.autocapital.lv

 

80% klientu izvēlas auto līzingu

 

Lielākajai daļai klientu ir jau savs auto, ko viņi vēlas nomainīt. Klientiem ir iespēja nodot AutoCapital savu auto kā pirmo iemaksu. “80% gadījumu, klients izvēlas auto iegādāties ar līzinga starpniecību, tādēļ esam atvieglojuši auto iegādi līdz sīkumam, piedāvājot klientiem visizdevīgāko līzinga risinājumu, ko atrodam mēs paši lielajā auto līzingu piedāvājumā. Esam ciešā sadarbībā ar lielākajām līzinga kompānijām, ar kā palīdzību klients var iegādāties auto un noformēt auto līzingu pie mums uz vietas. Dienas laikā apstrādājam aptuveni 25-35 līzinga pieteikumus. Līzingu var nokārtot mūsu darba laikos no 9-18 no pirmdienas līdz sestdienai,” stāsta AutoCapital tirdzniecības pārstāvis Jānis. 

 

Katram gadalaikam savs auto

Vidēji dienā tiek pārdoti 2 auto, bet gadā – vairāk nekā 400 auto, kā rezultātā jaunas automašīnas ir jāmeklē neapārtraukti. Kā skaidro AutoCapital pārstāvis Jānis, ”darba apjoma ziņā, pārdot labu auto ir daudz vieglāk, nekā nopirkt labu automašīnu. Lielākoties, ja klients ir noskatījis auto pie mums, – viņš to arī iegādājas. Lai mēs pārdotu labu auto klientam, vidēji ir jāapskata 3-5 auto, jāveic diagnostika katram no tiem un jāizvēlas labākais, kā rezultātā nepieciešams liels laika patēriņš. Mēs vēlamies, lai klientiem būtu pēc iespējas lielāka auto izvēle, tāpēc meklējam dažāda veida piedāvājumus, bet lielākoties, tās ir vācu markas automašīnas.“

 

AutoCapital klientu vidū populārākās automašīnu markas mainās katru sezonu. Ziemas periodā lielākā daļa meklē Audi ar pilnpiedziņu, kas ir saprotams, jo tā ir drošība un komforts uz ceļa. Nākot pavasarim vai rudenim, liela interese parādās pēc tādām automašīnu markām kā Volvo, Opel un Volkswagen, kas ir ekonomiskāki un vieglāk uzturami auto. To vidū ir plašs piedāvājums gan ģimenēm ar bērniem, gan arī mazu pilsētas auto tīkotājiem. Taču vasaras pilnbriedā popularitāti klientu vidū gūst jaudīgie BMW markas auto. Tos iecienījuši jaunieši, kā arī sportiskā stila braucēji. 

 

Auto no ārzemēm – ātri un viegli

 

Mūsdienās vairs nav grūti iegādāties lietotu automašīnu no ārzemēm, taču pastāv liels risks, ka tā neatbildīs gaidāmajai kvalitātei. AutoCapital tidzniecības pārstāvji piedāvā piegādāt auto no ārzemēm 30 dienu laikā, iepriekš veicot pārbaudi pirms iegādes, kā arī iziet tehnisko apskati CSDD un palīdzēt sakārtot spēkrata reģistrāciju. Iepriekš jānoslēdz sadarbības līgums un jāveic 10% iemaksa no automašīnas vērtības. Nepieciešamības gadījumā, tiek  piedāvāts izdevīgākais līzinga darījumus.

 

AutoCapital tirdzniecības pārstāvis Jānis stāsta: ”Cilvēki brauc un turpinās braukt ar lietotiem auto, jo ne visi var atļauties jaunu automašīnu. Pieprasījums pēc lietotiem auto ir un būs!”

 

AutoCapital vairākkārt atzīts kā uzticams auto tirgotājs, kam ir svarīga katra klienta atsauksme. Dodies uz AutoCapital pēc labiem auto ar patiesu vērtību!